salvagnini

Endüstride İlklerin Firması

Yenilik, rekabetçilik, hizmet. Salvagnini’nin sac metal işleme için esnek otomasyon ve endüstriyel makinecilik alanlarındaki aktivitelerini tanımlayan üç kelime

Salvagnini grubu, 1963 yılından beri modüler ve esnek, yüksek performanslı makine ve sistemleri tasarlıyor, üretiyor, satıyor ve bu alanda hizmet veriyor.

Sonuç olarak Salvagnini, bugünkü müşterilerine son derece optimize ve özelleştirilmiş çözümler sunabilmektedir.

euram-logo

Euram | Biz Kimiz?

Dünya pazarında en yüksek seviyede faaliyet gösteren 35 yıllık tecrübemiz, Euram’ı sac bükme sektörünün önde gelen şirketlerinden biri haline getirdi. Bugün, değiştirilebilir takımlar tedarik edebiliyoruz ve tüm müşteri gereksinimlerini +/- 0.005mm’lik bir kritik toleransa kadar karşılayabiliyoruz.

Son birkaç yıldır teknolojik ve finansal yatırımlarımız ve lider firmalarla işbirliğimiz; CNC taşlama makinelerinin üretimi ve geliştirilmesi, Avrupa’daki çeşitli üretim tesislerimizde makine takımlarımızı tamamen yenilememize olanak sağlamıştır.

pass-temsilcilikler

Yetenek ve uzmanlık – Yaklaşık 90 yıldır

Yedi çalışanı ile birlikte, süspansiyon öncüsü Fritz Bauer († 1983) 1968’de “Altdorfer Werkzeugbau” yu kurdu.O zamanlar, tutkulu patrik 45 yıl sonra torunu Michael Bauer’ın küçük el sanatları işini 160’tan fazla çalışanı olan ultra modern bir sanayi şirketine dönüştüreceğini asla düşünemezdi.

Altmışlı yılların sonlarından beri, 1982 yılında kurulan “pass Anlagenbau GmbH” nın öncüsü olan “Altdorfer Werkzeugbau”, ana şirket “SUSPA Federungstechnik GmbH” için tedarikçi olarak görev yaptı ve kalıplar, montaj kitleri üretti. , ilk etapta özel makineler ve özellikle de şirketin kendi ihtiyaçları için olan aletler.