salvagnini

Endüstride İlklerin Firması

Yenilik, rekabetçilik, hizmet. Salvagnini’nin sac metal işleme için esnek otomasyon ve endüstriyel makinecilik alanlarındaki aktivitelerini tanımlayan üç kelime

Salvagnini grubu, 1963 yılından beri modüler ve esnek, yüksek performanslı makine ve sistemleri tasarlıyor, üretiyor, satıyor ve bu alanda hizmet veriyor.

Sonuç olarak Salvagnini, bugünkü müşterilerine son derece optimize ve özelleştirilmiş çözümler sunabilmektedir.

euram-logo

Euram | Biz Kimiz?

Dünya pazarında en yüksek seviyede faaliyet gösteren 35 yıllık tecrübemiz, Euram’ı sac bükme sektörünün önde gelen şirketlerinden biri haline getirdi. Bugün, değiştirilebilir takımlar tedarik edebiliyoruz ve tüm müşteri gereksinimlerini +/- 0.005mm’lik bir kritik toleransa kadar karşılayabiliyoruz.

Son birkaç yıldır teknolojik ve finansal yatırımlarımız ve lider firmalarla işbirliğimiz; CNC taşlama makinelerinin üretimi ve geliştirilmesi, Avrupa’daki çeşitli üretim tesislerimizde makine takımlarımızı tamamen yenilememize olanak sağlamıştır.

dietz-logo

Yetenek ve uzmanlık – Yaklaşık 90 yıldır

1928 yılında Neustadt bei Coburg’da kurulan Dietz GmbH, teknik hassas punch takımları ve ekipmanlarının önde gelen üreticilerinden biridir. Alman Mittelstand’ın 160 çalışanı ile sahip olduğu bir işletme olarak Dietz, otomotiv, elektrik mühendisliği, inşaat hizmetleri ve medikal mühendisliği gibi çeşitli endüstriyel dallardan tanınmış ve uluslararası müşterilere hizmet vermektedir.

Yüksek teknoloji ürünü üretim tesislerindeki kapsamlı uzmanlık bilgisi ve özenli üretim, maksimum hassasiyet ve kalite için özelleştirilmiş punch takım çözümleri sağlar.